Dlaczego warto zarezerwować z nami wybraną atrakcję na twoich wakacjach?

Dla świętego spokoju
Dzięki 15 milionom turystów odwiedzającym co roku Wyspy Kanaryjskie, jest to jedno z najbardziej popularnych na świecie miejsc do wypoczynku.

Z tego powodu wynika nasza podstawowa rekomendacja:, zarezerwuj wybrane atrakcje z wyprzedzeniem (najlepiej jeszce przed przyjazdem), w ten sposób  że ​​po twoim przyjeździe na Wyspy Kanaryjskie bedziesz mógł odpocząć i nie bedzisz zaprzątał sobie głowy i tracił czas na planowanie wycieczek i innych atrakcji. Nie będziesz musiał tracić czasu w kolejkach w recepcji twojego hotelu  lub innym centrum informacji z setkami innych turystów próbujących zarezerwować atrakcję, która zwykle nie jest już pełna.
 

Zapłać w dniu atrakcji
Zapłata za wybraną atrakcję w dniu rozpoczęcia oznacza brak ryzyka, że płacisz za coś, czego nie widzisz i nie możesz sprawdzić, zapłacisz bezpośrednio OPERATOROWI (firmie, która oferuje atrakcję).
My z naszej strony pobieramy przedpłatę w momęcie realizacji twojej rezerwacji, jest to część (od 5% do 30% w zależności od typu atrakcji) ceny wybranej atrakcji.
Ta przedpłata jest automatycznie odejmowana od całkowitej ceny atrakcji, więc po przyjeździe, zapłacisz OPERATOROWI  resztę należnej kwoty (od 95% do 70% calkowitej ceny atrakcji.

Głównym powodem pobierania przedpłaty jest uniknięcie fałszywych rezerwacji dokonywanych przez niepoważnych klientów.

Nasze atrakcje mają zwykle niewielką ilość oferowanych miejsc dla użytkowników, wiec jeśli ktoś dokona rezerwacji i nie stawi sie w danym terminie, wyrządza sporą szkodę OPERATOROWI, gdyż nie można już sprzedać tego miejsca.
 

Ponadto, jeśli Twoje plany ulegną zmianie i musisz przesunąć termin jakiejkolwiek atrakcji, skontaktuj się z nami, a my się tym zajmiemy.

Brak opłat rezerwacyjnych
W przeciwieństwie do wielu innych platform online, podczas rezerwacji z CanaryExperience.es nie ma żadnych dodatkowych ukrytych kosztów za dokonanie rezerwacji czy użycie karty kredytowej.
Opublikowana cena każdej atrakcji to cena, którą zapłacisz bezpośrednio dla OPERATORA i będzie zawsze niższa lub dokładnie taka sama jak cena oferowana bezpośrednio przez OPERATORA.

 

Bezpłatne anulowanie
Jeśli anulujesz zarezerwowaną atrakcję na co najmniej 48 godzin przed rozpoczęciem,  zwrócimy Ci 100% kwoty przedpłaty.

Niezależne i bezpłatne porady
Ponieważ jesteśmy niezależni od innych firm turystycznych, jesteśmy w stanie udzielić Państwu obiektywnych informacji i opinii na temat wszystkich Wysp Kanaryjskich.