Dlaczego warto zarezerwować atrakcję przed przyjazdem na Wyspy Kanaryjskie?
Gorąco polecamy zarezerwowanie wybranch atrakcji z wyprzedzeniem.
Wyspy Kanaryjskie stały się popularnym miejscem wypoczynku zarówno dla miłośników przygód, jak i entuzjastów zwiedzania. W rezultacie wiele atrakcji jest zarezerwowanych i pełneych jest dużo czasu przed wybraną datą.
Często widzimy wielu sfrustrowanych i rozczarowanych turystów spędzających swój urop na Wyspach Kanaryjskich, gdy brak już wolnych miejsc na dzień lub dwa przed wybraną datą, kontaktują się z nami telefonicznie i jest nam przykro oświadczyć, że nie mamy już wolnych miejsc.

Dlatego namawiamy państwa do rezerwacji przynajmniej z 4 lub 5 dniowym wyprzedzeniem.

Nie ponosisz żadnego ryzyka, do 48 godzin przed wybraną datą moźesz bezpłatnie anulować twoją rezerwację.
Chcemy, abyś spedził jak najlepiej czas na twoim urlopie na naszych wyspach, dlatego właśnie oferujemy nasze usługi.
Jeśli nie jesteś pewien, co chcesz zrobić po przeczytaniu naszej witryny, po prostu skontaktuj się z nami i opowiedz trochę o tym, co Cię interesuje, ile czasu masz na Wyspach Kanaryjskich i możemy zorganizować to wszystko dla Ciebie.

Pamiętaj, że nie pobieramy żadnej opłaty za rezerwację, a wszystkie ceny nasze ceny są takie same lub niższe, jak ceny oferowane przez operatora atrakcji.
 

Otrzymam mój bilet elektroniczny (E-ticket), to znaczy że moja atrakcja zdecydowanie będzie miała miejsce?

Fakt wysłania do ciebie biletu elektronicznego oznacza, że twoje atrakcja została potwierdzona przez operatora atrakcji i zarezerwowana, musisz zadzwonić do operatora dzień przed wybraną datą aby potwierdzić twoją rezerwację. Robi się to po to, aby zapewnić, że operator ma wystarczająco dużo osób, aby atrakcja miała miejsce: Operator zastrzega sobie prawo do anulowania jakiejkolwiek usługi (atrakcji) w wyniku nieodpowiednich warunków pogodowych, niewystarczających rezerwacji lub innych nieprzewidzianych zdarzeń lub okoliczności. Zapoznaj się z naszymi zasadami użytkowania, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje.


Co się stanie, jeśli jego zła pogoda?
Wiele atrakcji takich jak jak loty krajobrazowe i rejsy statkiem, wycieczki quadami jest uzależnionych od odpowiednich warunków klimatycznych. Dlatego prosimy o zadzwonienie do operatora dzień przed aby sprawdzić czy atrakcja będzie miała miejsce. Jeśli twoja atrakcja zostanie anulowana przez operatora z powodu złej pogody, możesz zaplanować kolejną datę z operatorem, jeśli nie jest to możliwe dla Ciebie lub po prostu nie chcesz tego przełożyć na inny termin prosimy napisz do nas na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zwrócimy ci 100% twojej przedpłaty.

 

Czy istnieje dodatkowa opłata za rezerwację lub jakieś ukryte koszty?
NIE. CanaryExperience.com nie pobiera opłat za usługi świadczone przez nas. Wszystkie opublikowane przez nas ceny są niższe lub takie same niż oferowane przez operatorów. Szczycimy się zaoferowaniem Państwu usługi bez dodatkowych kosztów.

 

Czy będzie taniej, jeśli zarezerwuję bezpośrednio u operatora atrakcji?
Nie. CanaryExperience.com nie pobiera dodatkowych opłat za usługi świadczone przez nas. Wszystkie podane ceny są niższe lub takie same, jak oferowane przez operatorów.

 

Czy mogę zmienić rezerwację?
Oczywiście, pod warunkiem, że powiadomisz nas drogą e-mailową co najmniej 48 godzin, przed wybraną datą.

Możesz również zadzwonić bezpośrednio do odpowiedniego operatora przy użyciu numeru telefonu podanego na bilecie elektronicznym. Jeśli zmienisz rezerwację kilka tygodni lub miesięcy wcześniej, możesz po prostu napisać lub zadzwonić do nas, a my chętnie dokonamy zmiany.
 

Czy mogę anulować rezerwację?
Po otrzymaniu biletu elektronicznego przez e-mail polityka anulowania jest następująca:
BEZPŁATNE anulowanie przed upływem 48 godzin, 100% kwoty przedpłaty zostanie zwrócone.
Jeśli anulujesz, zmodyfikujesz lub nie pojawisz się w ciągu 48 godzin przed rozpoczęciem atrakcji, twoja przedpłata nie zostanie zwrócona.

 

Przedpłata:pobieramy przy rezerwacji od Ciebie ten niski procent (od 5% do 30%, w zależności od rodzaju atrakcji) od wybranej atrakcji.
Kwota ta zostanie odjęta od całkowitej ceny, więc w dniu wybranej atrakcji,zapłacisz OPERATOROWI TYLKO różnicę między całkowitą ceną a przedpłatą.
Głównym powodem pobierania przedpłaty jest uniknięcie fałszywech rezerwacji dokonaneych przez niepoważnych klientów.
Zapoznaj się z naszymi zasadami użytkowania, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje.

 

Co się stanie, jeśli stracę bilet elektroniczny (E-ticket)?
Brak biletu elektronicznego= NIEMOŻLIWOŚĆ WZIĘCIA UDZIAŁU W WYBRANEJ ATRAKCJI. Jeśli zgubisz bilet, napisz do nas na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.i możemy wysłać jeszcze raz twój bilet elektroniczny.

PAMIĘTAJ: Nie musisz drukować twojego biletu elektronicznego, wystarczy mieć go na ekranie twojego telefonu lub tablety.