CanaryExperience jest platformą usługową, służącą do rezerwacji najlepszych atrakcji  na Wyspach Kanaryjskich.

Firma obsługiwana jest przez mieszkańców Wysp Kanaryjskich, z siedzibą na Gran Canarii. Dzięki temu oferujemy naszym klijentom najbardziej interesujące, malownicze, ekscytujące i unikalne atrakcje Wysp Kanaryjskich.
 

Niezależne i bezpłatne porady
Ponieważ jesteśmy firmą niezależną i nie związaną z żadną inną firmą oferującą usługi w branży turystycznej, jesteśmy w stanie udzielić Państwu obiektywnych informacji i opinii na temat wszystkich atrakcji Wysp Kanaryjskich.

 

Kompetentny Personel
Jednym z atutów naszej pracy jest to, że pracujemy na Wyspach Kanaryjskich i nasza dyrekcja nalega, abyśmy przed publikacją nowej atrakcji sami sprawdzili czy będzie ona bezpieczna i atrakcjyjna dla naszych klijentów. Tak więc nurkujemy, jeździmy na wielbłądach i żeglujemy, tak często jak to możliwe. To może brzmieć jak całkiem fajna robota, i na pewno tak jest, ale robimy to po to, abyśmy mogli zaoferować Państwu najbardziej kompetentne i wnikliwe informacje i. Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakieś pytania lub chcesz uzyskać wiarygodną opinię.

 

Przyjazna strona internetowa
Intencją naszej platformy internetowej jest zaoferowanie użytkownikowi kompendium użytecznych i ważnych informacji, a także łatwej nawigacji. Proces tworzenia i aktualizacji naszej platformy ,zajął nam niezliczone godziny i pracujemy bez przerwy aby ulepszać naszą platformę  CanaryExperience.com, i aby państwa doświadczenie było tak dobre, jak to możliwe.

 

Atrakcje na Wyspach Kanaryjskich - Zarezerwuj atrakcję online
Przeglądając naszą witrynę zauważysz, że możesz dokonać rezerwacji online, klikając ikonę "Zarezerwuj teraz".

 

Wyspy Kanaryjskie - zapytaj nas?
Brdzo chętnie odpowiemy na państwa pytania, niezależnie od tego, jak głupie mogą się wydawać! Nasz personel jest tutaj, aby odpowiedzieć na te pytania i pomóc Państwu w podjęciu decyzi, aby w pełni wykorzystać czas Państwa pobytu na Wyspach Kanaryjskich.

Można skontaktować się z nami pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Skożystaj z usług naszej platformy, aby zagwarantować sobie niezapomniamy pobyt na Wyspach Kanaryjskich i pamiętaj, Wyspy Kanaryjskie są odwiedzane przez 15 milionów turystów w ciągu roku, więc zarezerwuj wybrane atrakcje jeszcze przed twoim przyjazdem, aby mieć gwarancję dyspozycji wolych miejsc..
Jeśli masz jakieś pytania związane z naszą witryną lub z ktorąkolwiek z oferowanych atrakci, prosimy o kontakt z nami lub skorzystaj z naszych FAQ.