WARUNKI UŻYTKOWANIA

WARUNKI UŻYTKOWANIA
Użytkownik  niniejszej witryny internetowej „canaryexperience.es” oświadcza i gwarantuje, że ma co najmniej osiemnaście lat (18) lat, lub odwiedza niniejszą witrynę pod nadzorem rodzica lub opiekuna.

CanaryExperience.es ("Firma", "CanaryExperience", "my", "nas" i "nasze") udostępnia tę witrynę internetową ("Witryna") pod następującymi warunkami użytkowania i wszystkimi jego konsekwencjami ("WARUNKI KORZYSTANIA"). "Ty", "Ty" i "Twój" odnoszą się do każdego odwiedzającego, Operatora, firmy lub osoby korzystającej z niniejszej Witryny. Wszelkie dane osobiste zebrane za pośrednictwem tej Witryny podlegają naszej Polityce Prywatności włączonej do niniejszego dokumentu przez odniesienie.

 

OSTRZEŻENIE PRAWNE
Zgodnie z artykułem 10 ustawy nr 34/2002, z dnia 11 lipca, dotyczącym usług dla społeczeństwa informacyjnego i handlu elektronicznego (LSSICE), dane identyfikacyjne firmy są przedstawione poniżej.


Zarejstrowana nazwa firmy: BOGMAR CANARIAS S.L.
Numer identyfikacjyjny firmy: B35592526
Adres siedziby firmy: C / TRIANA 104, 5ºD
35002 LAS PALMAS DE GRAN CANARIA
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Telefon: +34 928 980 769

Niniejsza strona internetowa została stworzona przez firmę BOGMAR CANARIAS S.L. do celów informacyjnych i do użytku osobistego użytkowników. Niniejsze Obwieszczenie Prawne ma za zadanie uregulować dostęp i korzystanie z niniejszej strony internetowej oraz ustalić związek między stroną internetową a jej użytkownikami. Uzyskując dostęp do niniejszej strony internetowej użytkownik akceptuje następujące warunki: Dostęp do tej witryny leży wyłącznie w gestii użytkownika.

Dostęp do tej strony internetowej nie oznacza żadnego związku handlowego pomiędzy BOGMAR CANARIAS S.L. i użytkownikiem.

Dostęp i nawigacja w tej witrynie internetowej zakłada zaakceptowanie i zapoznanie się z prawnymi ostrzeżeniami i warunkami użytkowania zawartymi w niej.

Właściciel witryny może zaoferować usługi lub produkty, które mogą podlegać szczególnym warunkom, które zastępują, uzupełniają i / lub modyfikują niniejsze warunki i o których użytkownik będzie informowany w każdym poszczególnym przypadku.

AKCEPTACJA WARUNKÓW POPRZEZ UŻYTKOWANIE
POPRZEZ WEJŚĆIE  I UŻYTKOWANIE TEN STRONY INTERNETOWEJ ZOSTAJE WYRAŻONA AKCEPTACJA WARUNKÓW UŻYTKOWANIA.

JEŚLI NIE ZGADZASZ SIĘ NA NINIEJSZE WARUNKI UŻYTKOWANIA, PROSZIMY NIE WCHODZIĆ LUB UŻYTKOWAĆ NINIEJSZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.  MOŻEMY, W JAKIMKOLWIEK MOĘCIE AKTUALIZOWAĆ, MODYFIKOWAĆ NINIEJSZE WARUNKI UŻYTKOWANIA. JAKIEKOLWIEK  AKTUALIZACJE I MODYFIKACJE NINIEJSZYCH WARUNKÓW UŻYTKOWNIKA ZOSTANIE NATYCHMIAST OPUBLIKOWANE NA NASZEJ WITRYNIE. PROSIMY SPRAWDZAĆ NINIEJSZE WARUNKI UŻYTKOWANIA  PODCZAS KAŻDEJ WIZYTY NASZEJ WITRYNY. TWÓJ DOSTĘP DOSTĘPU LUB UŻYTKOWANIA TEN STRONY INTERNETOWEJ PO DOKONANIU AKTUALIZACJI, MODYFIKACJI  KONSTYTUCJE POTWIERDZENIE NINIEJSZYCH WARUNKÓW UŻYTKOWANIA AKTUALIZOWANYCH LUB REWIZOWANYCH.
 

REJESTRACJA I REZERWACJA
Goście, którzy chcą zarezerwować atrakcje opublikowane na naszej stronie internetowej, muszą najpierw zarejestrować się i założyć konto w CanaryExperience.es. Więcej informacji na temat zbierania danych osobowych w miejscu dokonywania rezerwacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

REZERWACJA
Po kliknięciu ikony "zarezerwuj online" Twoja karta kredytowa zostanie obciążona kwotą wskazaną jako przedpłata rezerwacji.
Przedpłata rezerwacji jest to niski procent (od 5% do 35%, w zależności od typu atrakcji) całkowitej ceny wybranej atrakcji.
Kwota ta zostanie odjęta od całkowitej ceny, więc w dniu atrakcji, zapłacisz tylko resztę (to jest różnicę między całkowitą ceną atrakcji i przedpłatą rezerwacji).
Głównym powodem pobierania przedpłaty jest chęć uniknięcia fałszywych rezerwacji dokonywanych przez klientów.
Po dokonaniu płatności pojawi się okno umożliwiające sprawdzenie szczegółów rezerwacji. Prosimy o natychmiastową wiadomość e-mail, jeśli jakiekolwiek szczegóły są nieprawidłowe.Nasz konsultant do spraw sprzedaży przetworzy twój wniosek o rezerwację i wyśle ​​towój bilet E-TICKET za pośrednictwem poczty elektronicznej w ciągu maksymalnie 24 godzin od chwili rezerwacji. Prosimy pamiętać, że nasze godziny pracy wynoszą 9ºº - 17ºº, od poniedziałku do piątku.

 

E-TICKET
Po dokonaniu przedpłaty otrzymasz natychmiast e-maila z potwierdzeniem otrzymania twojego wniosku o rezerwację i w niedłużej niż 24 godziny od chwili rezerwacji otrzymasz  e-mailem, twój E-TICKET ze wszystkimi szczegółami rezerwacji.

 

Bilet ten (E-TICKET) staje się Twoim dowodem rezerwacji.
Musisz przedstawić ten E-TICKET operatorowi atrakcji, aby móc  w niej uczestniczyć. Nieprzedstawienie  twojego biletu E-TICKET operatorowi może spowodować, że nie będziesz mógł uczestniczyć w tej atrakcji.

 

BRAK E-TICKET = BRAK ATRAKCJI
Po otrzymaniu biletu E-TICKET e-mailem wydrukuj go, lub zachowaj do okazania w twoim telefonie komórkowym.
Musisz przedstawić twój bilet elektroniczny E-TICKET operatorowi, aby wziąć udział w zarezerwowanej atrakcji.
Proszę potwierdzić swoją aktrakcję dzień wcześniej, dzwoniąc pod numer telefonu znajdujący się na górze e-biletu "Telefon Operatora" podając swoje imię i numer identyfikacyjny biletu CANARYEXPERIENCE.
Jeśli Twoja działalność zależy od pogody, zadzwoń pod 'Telefon Operatora' co najmniej 1 godzinę przed rozpoczęciem atrakcji.
Jeśli rezerwacja zostanie anulowana przez operatora i nie można zmienić terminu, twoja przedpłata zostanie zwrócona w ciągu 24 godzin od notyfikacji tej anulacji – musisz wysłać tą notifikacje e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

ZAPŁATA
Wszystkie płatności za zarezerwowane usługi w tej Witrynie będą przetwarzane przez dostawcę usług płatniczych PayPal (www.PayPal.com) lub STRIPE (www.stripe.com). Firma CanaryExperience.es nie przechowuje informacji o karcie kredytowej w przypadku zakupów dokonanych za pośrednictwem systemu PayPal lub STRIPE. Więcej informacji na temat zbierania Państwa karty kredytowej i danych osobowych w miejscu dokonywania rezerwacji można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

 

ANULOWANIE
Wszelkie anulacje, dokonywane przez Klienta, jak i Operatora podlega Polityce Anulowania CanaryExperience.es, jak przedstawiono poniżej oraz zgodnie z tekstem opublikowanym na bilecie E-TICKET.
Anulowanie klienta:
Po otrzymaniu e-biletu przez e-mail polityka anulowania jest następująca:
BEZPŁATNE anulowanie do 48 godzin przed godziną i datą rozpoczęcia atrakcji
Klient może anulować z jakiegokolwiek powodu zarezerwowaną atrakcję z jakiegokolwiek powodu do 48 godzin przed godziną i datą rozpoczęcia atrakcji ("Okres anulowania"). Po ważnym anulowaniu rezerwacji w Okresie Anulowania Klient otrzymuje 100% zwrotu przedpłaty, pomniejszoną o ewentualne opłaty PayPal. Po upływie Okresu Anulowania (mniej niż 48 godzin) Klient nie będzie już miał możliwości anulowania zarezerwowanej działalności i nie ma już prawa do zwrotu przedpłaty.
Jeśli anulujesz, zmodyfikujesz lub nie pojawi się w ciągu 48 godzin przed, 100% przedpłata nie zostanie zwrócona.
Anulowanie przez Operatora:
Unikatowa natura i złożone przygotowanie mające miejsce w wielu atrakcjach wymaga elastyczności w planowaniu i rezerwacji. Operator atrakcji może anulować zarezerwowaną atrakcję z jakiegokolwiek powodu do daty faktycznego wydarzenia. Wszelkie anulowanie przez Operatora spowoduje zwrot pełnej kwoty przedpłaty klienta.

W przypadku, gdy na bilecie E-TICKET nie ma szczególnej zasady anulowania, obowiązuje standardowa polityka anulowania, określona w niniejszych Warunkach Użytkowania.
Wszelkie pytania lub spory dotyczące Polityki Anulowania można kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

ZWROTY PRZEDPŁAT
Zwroty będą realizowane tylko w ten sam sposób w jaki została zrobiona przedpłata (przez sysytem PAYPAL lub STRIPE). Na przykład przedpłata zapłacona za pośrednictwem karty kredytowej  za pośrednictwem systemu STRIPE zostanie zwrócona na konto karty która została wykorzystana na sfinansowanie zamówienia przez system STRIPE. Zlecenie finansowane przez system PayPal zostanie zwrócone do oryginalnego konta PayPal. Jeśli konto PayPal zostanie zamknięte, Klient powinien skontaktować się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w celu uzyskania pomocy.
Wszelkie płatności z karty kredytowej klienta, które nie zostały uhonorowane lub cofnięte, będą traktowane jako opłata za anulowanie rezerwacji.

 

ROZSZERZONE WARUNKI
CanaryExperience.es i / lub operator nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za straty lub dodatkowe wydatki klijenta wynikające ze zmian, opóźnień lub odwołania przez operatora zarezerwowanych atrakcji.

Twój bilet E-TICKET oparty jest na taryfach, które według wiedzy CanaryExperience.es są poprawne w momencie wydania biletu. Wszelkie wzrosty cen od daty wydania biletu są kosztami nałożonymi przez operatora atrakcji dla pasażera i ewentualna ich zapłata powinna zostać uiszczona operatorowi atrakcji.
Niniejszym informujemy, że wszystkie atrakcje oferowane przez operatorów w naszej witrynie, posiadają pewien stopień ryzyka i biorąc udział w wybranej atrakcji wyraźnie zdajesz sobie prawę  i zgadzasz się z faktem istnienia potencjalnego zagrożenia i niniejszym zwalniasz  firmę CanaryExperience.es z jakiejkolwiek odpowiedzialności, roszczeń, strat, szkód lub wydatków wynikłych z korzystania z wybranej atrakcji.

 

LICENCJA
CanaryExperience.es udziela użytkownikowi ograniczonej, niewyłącznej, zgody do użytkowania dla potrzeb osobistych i niekomercyjnych z Witryny. Ponadto CanaryExperience.es udziela Ci ograniczonego, niewyłącznego i podlegającego odwołaniu prawa do utworzenia hiperłącza do witryny CanaryExperience.es, pod warunkiem, że Twój link nie przedstawia CanaryExperience.es, jej podmiotów stowarzyszonych, Operatorów lub ich usług w sposób fałszywy, wprowadzający w błąd, obraźliwy lub w inny niekożystny sposób.


KOMUNIKACJA ELEKTRONICZNA

Odwiedzając naszą witrynę niniejszym zgadzasz się, że możemy komunikować się z tobą drogą elektroniczną drogą mailową lub zamieszczać ogłoszenia w Witrynie. Zgadzasz się, że wszystkie umowy, powiadomienia, ujawnienia i inne komunikaty, które dostarczamy elektronicznie spełniają wszelkie wymogi prawne, tak samo jak komunikacja sporządzona na piśmie.
 

WARUNKI I OGRANICZENIA UŻYTKU

Użytkownicy mogą odwiedzać witrynę i używać jej zgodnie z jej przeznaczeniem zgodnie z niniejszą Umową. Jednakże korzystanie z usług, takich jak rezerwacja atrakcji wymaga wcześniejszej rejestracji i założenia konta CanaryExperience.es.

Korzystanie z niniejszej Witryny podlega niniejszym Warunkom Użytkowania. Zgadzasz się przestrzegać wszelkich procedur i zasad ustalonych przez nas (i przekazanych drogą elektroniczną  do Użytkownika drogą elektroniczną lub opublikowanych w tej Witrynie).

Zgadzasz się korzystać z tej witryny tylko w celach zgodnych z prawem.

Zgadzasz się, że jesteś odpowiedzialny za uzyskiwanie dostępu do naszego serwisu, w tym za wszelakie opłaty  z tytułu osób trzecich (takich jak dostawca usług internetowych lub opłat za połączenia z drogą czasową) zaangażowanych w uzyskanie dostępu i wszystkich urządzeń niezbędnych do uzyskania dostępu do Witryny.

Użytkownik nie może publikować ani przekazywać za pośrednictwem Witryny wszelkich danych, tekstów, muzyki, dźwięku, fotografii, grafiki, wideo, wiadomości lub innych materiałów ("Treści użytkownika"), które:

(i)                szkodzi, bezprawnie, nęka, obraźliwe, obsceniczne, nienawistne, seksistowskie lub obraźliwe rasowo lub etniczne;

(ii)               stanowi naruszenie praw do prywatności i reklamowania osób;

(iii)              narusza wszelkie przepisy ustawowe, wykonawcze lub zarządzenia;

(iv)             promuje oprogramowanie lub usługi, które dostarczają niezamówioną pocztę;

(v)              promuje, zachęca lub ułatwia terroryzm lub inne działania, które zagrażają hiszpańskiemu bezpieczeństwu narodowemu.

Nie wolno przesyłać, publikować, wysyłać pocztą elektroniczną ani przekazywać żadnych Treści Użytkownika na Witrynie lub za pośrednictwem Witryny, która zawiera:

(i)                wirusy, konie trojańskie, robaki, likwiduje boty, bombki czasowe, spyware lub inne procedury programowania komputerowego, które mogą uszkodzić lub ingeruje w działanie Witryny lub innych użytkowników niniejszej Witryny,

(ii)                jest świadoma nieprawdziwa, niedokładna lub myląca,

(iii)              zakłóca działanie Serwisu w jakikolwiek sposób.

Ponadto zgadzasz się, że nie będziesz:

(a)    podszywać się pod:

a.       inną osobę lub podmiot, w tym, ale nie ograniczając do tego,

b.      Pracowników frimy CanaryExperience.es, dyrektora, lub przedstawiciela, lub fałszywie stwierdza lub w inny sposób źle poddaje się Twojemu powiązaniu z osobą lub podmiotem;

(b) manipulować identyfikatorami, aby ukryć pochodzenie jakiejkolwiek Treści Użytkownika transmitowanej za pośrednictwem witryny;

(c) Infiltrować, włamywać się lub w inny sposób dążyć do uzyskania nieupoważnionego dostępu do serwisu WWW lub do jego kompromisu;

d) dążył do gromadzenia lub przechowywania informacji o użytkownikach niniejszej Witryny lub Treści Użytkownika zamieszczanych przez osoby trzecie w tej Witrynie lub wykorzystywanie takich informacji w dowolnym celu niezgodnym z celem niniejszej Witryny;

(e) wykorzystywać zautomatyzowaną procedurę zbierania informacji lub danych z Witryny za pomocą tego, co nazywa się botem lub innymi;

(f) zakłócać Witrynę, serwery lub sieci połączone z Witryną, naruszać lub próbować naruszać bezpieczeństwo oprogramowania, sieci, serwerów, danych, komputerów lub innego sprzętu związanego z Witryną (lub stroną trzecią hosting lub współdziałanie z dowolną częścią Witryny);

g) tworzyć ramki na innych stronach internetowych dotyczących lub wykorzystywać jakiekolwiek informacje dostarczane za pośrednictwem Witryny lub promować elementy premiowe, prezenty, rysunki losowe, konkursy lub nagrody na Witrynie; lub

(h) kopiował lub w inny sposób wykorzystywał Witryny lub jej treści w celach komercyjnych.

 

CanaryExperience.es może, według własnego uznania, zawiesić lub zakończyć dostęp do niniejszej Witryny, bez uprzedzenia, jeśli firma CanaryExperience.es uważa, że ​​Twoje zachowanie nie jest zgodne z niniejszymi Warunkami korzystania.

JURYSDYKCJA, MIEJSCE, STATUT OGRANICZENIA

Niniejsze Warunki użytkowania podlegają prawu Królestwa Hiszpanii bez odniesienia do zasad kolizyjnych. Użytkownik zgadza się, że wszelkie działania prawnicze lub kapitałowe wynikające z lub powiązane z niniejszą Witryną, Warunkami użytkowania lub Usługami CanaryExperience.es będą składane wyłącznie w sądach zlokalizowanych w Las Palmas de Gran Canaria oraz niniejszym wyraża zgodę i podporządkuje się jurysdykcji osobistej takich sądów.

Zgadzasz się, że niezależnie od jakiegokolwiek prawa lub statutu przeciwnego, jakiekolwiek roszczenia lub powództwo wynikające z niniejszej Witryny lub związane z niniejszą Witryną, niniejszych Warunków Użytkowania lub Usług CanaryExperience.es muszą być złożone w ciągu jednego (1) roku od daty powstania przyczyny działania lub uznaje się za zniesioną i na zawsze zakazaną jako nieterminową.

 

JEŚLI UŻYTKUJESZ NASZĄ WITRYNĘ PRZEBYWAJĄC POZA TERYTORIUM HISZPANII NINIEJSZYM ZGADZASZ SIĘ PRZESTRZEGAĆ JAKIEKOLWIEK I WSZYSTKIE DODATKOWE PRZEPISY DOTYCZĄCE JURYSDYKCJI KRAJU, W KTÓRJYM PRZEBYWASZ W DANYM MOMĘCIE

WŁASNOŚĆ INTELEKTUALNA
Nic z zawartości Warunków Użytkowania i niniejszej Witryny nie będzie interpretowane jako przyznanie jakiejkolwiek licencji do praw własności intelektualnej CanaryExperience.es lub osób trzecich, niezależnie od tego, czy to przez domniemanie, zrzeczenie się lub w inny sposób. Bez ograniczenia ogólności powyższych postanowień, Użytkownik przyjmuje do wiadomości i zgadza się, że niektóre treści dostępne za pośrednictwem niniejszej witryny i używane do jej obsługi są chronione prawami autorskimi, znakami towarowymi, patentami lub innymi prawami własnościowymi przez nas i naszych Operatorów, podmiotów stowarzyszonych, licencjodawców i dostawców usług. Użytkownik zgadza się nie modyfikować, ani zmieniać znaków towarowych, znaków usługowych ani innych własności intelektualnych udostępnianych przez nas w związku z niniejszą Witryną. Zgadzasz się nie używać żadnych znaków towarowych, znaków usługowych ani innych treści dostępnych za pośrednictwem tej Witryny w dowolnym celu innym niż cel, dla którego udostępniasz taką treść. Zgadzasz się nie pogardzić, nie znieważać nas, naszych znaków towarowych lub znaków usług, ani jakiegokolwiek aspektu niniejszej Witryny. Użytkownik zgadza się nie adaptować, tłumaczyć, modyfikować, dekompilować, dezasemblować ani odtwarzać tej witryny ani żadnego oprogramowania lub programów używanych w związku z niniejszą Witryną.
CanaryExperience.es będzie egzekwować swoje prawa własności intelektualnej w pełnym zakresie prawa. Każde nieautoryzowane użycie materiałów CanaryExperience.es może podlegać karze lub szkodzie, w tym między innymi związanych z naruszeniem znaków towarowych, praw autorskich, prywatności i reklamowych.

 

ROSZCZENIA I SPORY
Jeśli masz pytania lub spory dotyczące użytkownika CanaryExperience.es, skontaktuj się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jeśli powiadomisz CanaryExperience.es o książce, informacji, danych, oprogramowaniu, zdjęciach, grafikach, filmach, typach, grafikach, muzyce, dźwiękach, zawartości użytkownika i innych materiałach na stronie CanaryExperience.es (zwanej łącznie "Treścią"), która rzekomo naruszaja, szkodzi, niszczy, jest nielegalne lub obraźliwe, firma CanaryExperience.es może zbadać zarzut i określić według własnego uznania, czy usunąć lub zażądać usunięcia takiej Treści z witryny CanaryExperience.es. CanaryExperience.es może ujawniać dowolną treść lub wszelką elektroniczną komunikację wszelkiego rodzaju:

(i)                w celu zaspokojenia wszelkich wymagań prawnych, regulacji lub prośby rządu;

(ii)                jeśli takie ujawnienie jest konieczne lub konieczne do obsługi strony internetowej CanaryExperience.es;

(iii)              w celu ochrony praw lub własności firmy CanaryExperience.es oraz jej pracowników, pracowników, agentów, dostawców treści trzecich, operatorów, sponsorów i licencjobiorców oraz każdego innego użytkownika.

POLITYKA ZGŁASZANIANIECHCIANYCH POMYSŁÓW
Aby uniknąć potencjalnych nieporozumień lub sporów, gdy usługi CanaryExperience.es lub strategie marketingowe mogą wydawać się podobne do pomysłów zgłoszonych do CanaryExperience.es, przestrzegamy surowej polityki nie akceptującej niechcianych pomysłów. CanaryExperience.es lub którykolwiek z jej pracowników nie akceptuje niezamówionych pomysłów, w tym pomysłów na nowe kampanie reklamowe, nowe promocje, nowe lub udoskonalone usługi lub technologie, udoskonalenia usług, procesy, techniki, metody, systemy, projekty, plany, wykresy, pojęcia, inne materiały, plany marketingowe lub nowe nazwy usług. Proszę nie przesyłać do CanaryExperience.es ani jakiejkolwiek osoby na CanaryExperience.es nie wysyłać żadnych oryginalnych dzieł sztuki, sugestii, pomysłów, koncepcji, technik, procedur, metod, systemów, wzorów, planów, wykresów lub innych materiałów. Jeśli pomimo naszej prośby, aby nie przesłać nam Twoich pomysłów, nadal je wysyłasz, niezależnie od tego, co mówi Twój list lub transmisja, takie zgłoszenia będą uważane za niebędące poufne i nie zastrzeżone, pod warunkiem że powyższe informacje nie mają zastosowanie do informacji osobistych (w przeciwieństwie do technicznych lub biznesowych), które identyfikują osobę i podlega naszej Polityce prywatności zawartej gdzie indziej na tej stronie. Ponadto takie oświadczenia automatycznie staną się własnością CanaryExperience.es, bez odszkodowania i CanaryExperience.es nie będą miały żadnych zobowiązań w odniesieniu do takich zgłoszeń.

 

OŚWIADCZENIE OGRANICZEONEJ ODPOWIEDZIALNOŚCI

•  Podczas zarezerwowanych przez Ciebie atrakcji  problemy  zdażają się rzadko, jednakże CanaryExperience.com (.es) działa tylko jako agent Operatora atrakcji. Twoja umowa jest zawarta z Operatorem atrakcji i zgodna ze standardowymi warunkami umowy, które są dostępne na żądanie u każdego Operatora atrakcji. Wszelkie problemy z jej prawidłowym wykonaniem (w tym wszelkie zarzuty dotyczące naruszenia umowy lub zaniedbania) muszą być bezpośrednio kierowanie de Operatora atrakcji.

• Jeśli masz jakieś problemy lub spór z Operatorem atrakcji, w takich okolicznościach CanaryExperience.com (.es)  udzieli Ci  rozsądnej pomocy, jaka tylko będzie możliwa przy rozwiązywaniu sporu, ale  w żadnym wypadku nie będzie odpowiedzialna za sposób i jakość wybranej przez Ciebie atrakcji – jest to wyłączna odpowiedzialność Operatora atrakcji .

• W przypadku zażalenia niezwłocznie należy to zgłosić u przedstawiciela Operatora atrakcji. Jeśli twoja skarga nie zostanie rozwiązana w sposób zadowalający, a chciałbyś abyśmy Ci pomogli, prosimy o pisanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

·        W żadnych okolicznościach CanaryExperience lub jej przedstawiciele, podmioty stowarzyszone,

dostawcy usług, dostawcy i / lub dystrybutorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jedną z poniższych strat lub szkód (bez względu na to, czy takie są przewidywalne, znane lub w pojawiające się winny sposób): a) utrata danych ; b) utratę dochodów lub przewidywanych zysków; c) utratę firmy; d) utratę możliwości; e) szkody w reputacji; f) straty poniesione przez osoby trzecie; lub (g) wszelkie szkody pośrednie, wtórne, szczególne lub wzorcowe wynikające z użycia CanaryExperience.es, niezależnie od formy działania.
CanaryExperience oraz jej przedstawiciele i operatorzy atrakcji nie ponoszą odpowiedzialności za szkody, straty, wypadki, opóźnienie, nieprawidłowości, odpowiedzialność lub koszt osoby lub nieruchomości z tytułu niewykonania zobowiązania przez hotel, przewoźnika lub inną firmę lub osobę świadczącą usługi objęte trasami.
Ponadto CanaryExperience oraz jej przedstawiciele i operatorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za choroby, kradzieże, spory pracownicze, awarię maszyn, ograniczenia rządowe, akty wojny i / lub terroryzmu, warunki pogodowe, wady każdego środka transportu, za wszelką szkodę lub wypadek lub wszelkie inne przyczyny pozostające poza ich kontrolą.

 

Dane w Witrynie CanaryExperience - w tym informacje, nazwiska, zdjęcia, logo, ceny, daty i dostępność w odniesieniu do CanaryExperience, CanaryExperience.es i / lub strony internetowej CanaryExperience, usługodawcy, partnera operatora i / lub dystrybutora jest dostarczana  na zasadzie "w miarę dostępności" bez żadnych oświadczeń ani jakiejkolwiek gwarancji (w wyraźny lub dorozumiany sposób) w zakresie dozwolonym przez prawo, w tym domniemanych gwarancji o zadowalającej jakości, przydatności do określonego celu, nienaruszalności, zgodności, bezpieczeństwa i dokładności.
W CanaryExperience sprawdzamy szczegóły dotyczące wszystkich oferowanych przez nas produktów i usług. Jednak CanaryExperience nie gwarantuje, że funkcjonalność, materiały lub informacje zawarte na CanaryExperience.es będzie nieprzerwane lub wolne od błędów, że usterki zostaną naprawione, lub że CanaryExperience.es lub serwery, które sprawiają, że są wolne wirusów lub błędów.
Jeśli którykolwiek z tych warunków zostanie uznany za niezgodny z prawem, nieważny lub w inny sposób niewykonalny ze względu na prawo jakiegokolwiek państwa, w którym te warunki mają być skuteczne, to w zakresie i pod jurysdykcją, w której to określenie jest nielegalne, nieważne lub niemożliwe do wyegzekwowania, będzie ono oddzielone i usunięte z tych warunków, a pozostały okres przetrwa, pozostanie w mocy i będzie nadal wiążący i wykonalny.

UŻYTKOWANIE NA WŁASNE RYZYKO,

Dostęp i użytkowanie naszj Witryny jest na własne ryzyko użytkownika i żadna z zaangażowanych stron w tworzenie, produkcję, lub dostarczania lub obsługi tego serwisu jest wolna od odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie, przypadkowe, pośrednie, moralne, lub jakiekolwiek inne straty, koszty lub wydatki wszelkiego rodzaju (w tym opłaty prawne, opłaty ekspertów, lub inne koszty), które mogą powstać bezpośrednio lub pośrednio (1) przez dostęp, użytkowanie lub przeglądania tej Witryny lub (2) przez pobieraniem z niej jakichkolwiek materiałów, danych , tekstów, zdjęć, wideo lub audio z tej Witryny, w tym między innymi szkody spowodowane przez wszelkie wirusy, błędy, ludzkiego działania lub zaniechania ani braki systemu informatycznego, linii telefonicznej, sprzętu, oprogramowania. Niezależnie od faktu, że CanaryExperience.es lub inne strony zaangażowane w tworzenie, produkcję lub dostarczanie tej Witryny mogą monitorować lub przeglądać transmisje, publikacje, dyskusje lub czaty, CanaryExperience.es oraz wszystkie strony zaangażowane w tworzenie, produkcję, dostarczanie lub obsługę niniejszej Witryny , nie ponosi żadnej odpowiedzialności, które mogą wyniknąć z jego treści, w tym, lecz nie ograniczając się do roszczeń o zniesławienie, pomówienie, zniesławienie, nieprzyzwoitości, pornografii, wulgaryzmów, links do innych websites.

Firma CanaryExperience.es nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania, produkty i zawartość innych osób trzecich. Powinieneś dokładnie zapoznać się z oświadczeniami dotyczącymi prywatności i innymi warunkami korzystania z serwisu lub z którąkolwiek stroną internetową, do której uzyskuje się dostęp za pośrednictwem łącza z tej witryny. Twój link do innych stron poza witryną lub na innych stronach internetowych jest na własne ryzyko.

ODSZKODOWANIE
Użytkownik zgadza się bronić i zabezpieczać CanaryExperience.es i jej pracowników i operatorów od jakichkolwiek roszczeń lub żądań, w tym kosztów obsługi prawnej, wynikające z niezastosowania się do niniejszych Warunkówużytkowania, naruszeniem prawa lub praw osób trzecich.

 

DODATKOWE WARUNKI
Jeśli jakiekolwiek postanowienie niniejszych Warunków Użytkowanie zostanie uznane za nieważne lub niewykonalne, w całości lub w części, takie posiadanie nie wpływa na ważność ani wykonalność pozostałych postanowień niniejszych Warunków Użytkowania, a jakakolwiek część tego postanowienia nie jest nieważna lub niewykonalne pozostaje w mocy.

Jeśli takie unieważnienie lub niewykonalność jest oparte na zasadzie odpowiedzialności, wykonania lub ustalonym czasie jako standard w niniejszych Warunkach Użyteczności, przepis ten zostanie zastąpiony prawomocnym zobowiązaniem, osiągnięciem lub czasem, który jest tak blisko jak to możliwe, pierwotnie określonemu.

Niezależnie od postanowień niniejszej Umowy, niniejsze Warunki Użytkowania pozostają w mocy przez "Zastrzeżenie Gwarancji" i "Ograniczenie odpowiedzialności".
Postanowienia niniejszych Warunków Użytkowania będzie działać na korzyść i być wiążące CanaryExperience.es i jego następców i cesjonariuszy, a ty i spadkobierców, wykonawców, administratorów, następców oraz przedstawicieli osobiste i wszystkie osoby oświadczasz i ich odpowiednie następców, osób wyznaczonych i powiązanych osób.
Ty i osoby reprezentujące ciebie nie mogą przypisać tych Warunków użytkowania albo praw i obowiązków wynikających z niniejszych Warunków użytkowania bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody CanaryExperience.es, która może zostać wstrzymana.

Firma CanaryExperience.es może przypisać niniejsze Warunki Użytkowania oraz swoje prawa i obowiązki wynikające z niniejszych Warunków Użytkowania bez Twojej zgody lub zgody osób reprezentowanych.
Żadne z postanowień niniejszego Regulaminu nie stanowi żadnej ze stron jako pełnomocnika lub przedstawiciela drugiej strony, ani obu stron jako wspólników przedsięwzięcia lub partnerów w jakimkolwiek celu.